Příležitosti k zakoupení

Genomac

Každý den je důvod k oslavě, občas je důvod rozmazlovat. Darujte umělecké dílo, kde obdarovaný bude jeho součástí. Věnujte k narozeninám šperk nebo obraz, který je tvořen Vaší DNA nebo DNA obdarovaného. Vhodné jsou všechny typy Genoklenotu či Genoportrét DUO.

Genomac

Našli se a rozhodli se společně jít životem. Nechte jim zobrazit jejich genetickou cestu – Genoportrét DUO zobrazující jejich prolínající se DNA profily.

Genomac

Vznikl nový život. Život je DNA. Nechte zvěčnit zázrak v podobě krásného obrazu nebo šperku a darujte novopečené mamince profil s DNA jejího miminka, například v Genoklenotu DNA šroubovice, čipu nebo Genoportrét Rodina, kam můžete zakódovat celou rodinku.

Genomac

Vy tvoříte domov, Vás tvoří DNA. Doplňte si Váš domov Vaší podstatou a pořiďte si do nového příbytku Váš rodinný obraz, který je vytvořen z Vaší DNA. Budete autorem Vy sami, jelikož dáváte svoji DNA a vybíráte barevné provedení dle svého vkusu.

Genomac

Promoce je základ profesního směřování. Nechte absolventům zobrazit jejich genetické základy ve šperku nebo obrazu. Vhodný je Genoportrét single, Genoklenot DNA čip nebo Genoklenot DNA paprsky.

Genomac

Potkali se a učili se spolu jít životem. Nechte jim vyobrazit podstatu a jejich soulad. Nechte pro partnerku vytvořit Váš společný DNA profil ve šperku, vhodný je k této příležitosti například Genoklenot DNA čip, nebo Genoklenot DNA šroubovice náramek a náhrdelník. Pro partnera je vybírejte z široké nabídky Genoportrétů – doporučujeme Genoportrét DUO.