Příležitosti k zakoupení

Genomac

Každý den je důvod k oslavě, občas je důvod rozmazlovat. Darujte umělecké dílo, kde obdarovaný bude jeho součástí. Věnujte k narozeninám šperk nebo obraz, který je tvořen Vaší DNA nebo DNA obdarovaného. Vhodné jsou všechny typy Genoklenotu či Genoportrét DUO.

Genomac

Našli se a rozhodli se společně jít životem. Nechte jim zobrazit jejich genetickou cestu – Genoportrét DUO zobrazující jejich prolínající se DNA profily.

Genomac

Vznikl nový život. Život je DNA. Nechte zvěčnit zázrak v podobě krásného obrazu nebo šperku a darujte novopečené mamince profil s DNA jejího miminka, například v Genoklenotu DNA šroubovice, čipu nebo Genoportrét Rodina, kam můžete zakódovat celou rodinku.

Genomac

Vy tvoříte domov, Vás tvoří DNA. Doplňte si Váš domov Vaší podstatou a pořiďte si do nového příbytku Váš rodinný obraz vytvořen z Vaší DNA. Budete autorem Vy sami, jelikož dáváte svoji DNA a vybíráte barevné provedení dle svého vkusu.

Genomac

Promoce je základ profesního směřování. Nechte absolventům zobrazit jejich genetické základy ve šperku nebo obrazu. Vhodné jsou Genoklenoty DNA, čip, nebo DNA paprsky a Genoportrét single.

Genomac

Potkali se a učili se spolu jít životem. Nechte jim vyobrazit podstatu a jejich soulad. Nechte pro partnerku vytvořit Váš společný DNA profil ve šperku, vhodný je k této příležitosti například Genoklenoty DNA chip nebo DNA šroubovice náramek a náhrdelník. Pro partnera je vybírejte z nabídky Genoportrétů – doporučujeme Genoportrét DUO.