Příležitosti k zakoupení

Genomac

Každý den je důvod k oslavě a o narozeninách to platí dvojnásob. Rozmazlete oslavence uměleckým dílem, jehož součástí bude on sám! Věnujte k narozeninám šperk nebo obraz, který je tvořen Vaší DNA nebo DNA obdarovaného. Vhodné jsou všechny typy Genoklenotu či Genoportrét DUO.

Genomac

Našli se a rozhodli se společně jít životem. Nechte novomanželům zhotovit jejich společný genetický portrét – Genoportrét DUO, kde uvidí, jak se prolínají jejich DNA profily.

Genomac

Vznikl nový život, vznikla nová DNA. Nechte zvěčnit zázrak zrození v podobě krásného obrazu nebo luxusního šperku a darujte novopečené mamince profil s DNA jejího miminka. Doporučujeme všechny typy Genoklenotu nebo Genoportrét Rodina, kam můžete nechat zakódovat profily celé rodiny.

Genomac

Vy tvoříte domov, Vás tvoří DNA. Ozdobte si Váš nový příbytek nevšedním rodinným obrazem vytvořeným podle DNA předlohy Vašich blízkých. Pořiďte si Genoportrét! Barevné provedení záleží čistě na Vás – můžete ho tedy bez problémů sladit s novým interiérem.

Genomac

Promoce je základ profesního směřování. Nechte absolventům zhotovit jejich genetické základy v podobě šperku nebo obrazu. Vhodné jsou Genoklenoty všech typů a Genoportrét single.

Genomac

K výročí doporučujeme dárky zobrazující genetickou podstatu a soulad obou partnerů. Nechte partnerce zakódovat Vaše DNA profily do šperku, vhodné jsou k této příležitosti Genoklenoty náramek DNA čip nebo souprava DNA šroubovice (náramek a náhrdelník). Pro partnera vybírejte z nabídky Genoportrétů – doporučujeme Genoportrét DUO.