Postup tvorby Genoklenotu

Pro tvorbu Genoklenotu je nezbytná DNA konkrétního člověka.

 Jakmile obdržíme Vaši objednávku Genoklenotu, zašleme Vám poštou odběrovou soupravu, pomocí které si dle přiloženého návodu sami odeberete DNA ze sliznice úst - jednoduše a v pohodlí Vašeho domova. Před odběrem vzorků doporučujeme přibližně hodinu nekouřit, nejíst a nepít. Odběrový štěteček je dostatečně jemný i pro citlivá dětská ústa, takže test lze provádět prakticky od narození.

 Následně vzorky zašlete zpět do laboratoře Genomac. Po obdržení Vašich vzorků provedeme pomocí nejmodernějších přístrojů izolaci DNA a analýzu 14 specifických úseků (tzn. DNA markerů). Ty mají velice variabilní hodnoty, jejichž kombinace je pro každého člověka na světě nezaměnitelná. A právě tuto kombinaci námi vyvinutým systémem zakódujeme do pozic krystalů Genoklenotu. Vznikne tak nádherné osobité umělecké dílo - čisté a jedinečné.

 Konečný výsledek testu je vypracován do 6-8 týdnů od obdržení vzorků. Samozřejmě přísně dbáme na ochranu Vašich osobních údajů a nakládáme s Vašimi vzorky v souladu s platnou legislativou.

 

 

Postup tvorby Genoklenotu a Genoportrétu - navigace

ObjednávkaObjednávka
Odebrání vzorkuOdebrání vzorku
Izolace a analýza DNAIzolace a analýza DNA
VyhodnoceníVyhodnocení
Zakódování do šperkuZakódování do šperku