Názory zákazníků

Rodinný klenot

Mám Genoklenot Náramek DNA čipy, na kterém jsou vyobrazeny profily celé mojí rodiny (dvě dcerky, manžel a já). Náramek je moc krásný a navíc se příjemně nosí, takže ho mám každý den a mám pocit, jako bychom byli stále spolu...
L.B., Praha
 

Originální doplňek

Genoportrét se nachází v mé firemní kanceláři. Je vhodným a opravdu originálním doplňkem vybavení. Barevné sladění kombinací genetických kódů mých dvou dětí na černém pozadí vytváří podobu zajímavého uměleckého obrazu.Jeho nevšední vzhled vždycky zaujme mé návštěvníky.Užitečný je také přiložený certifikát poskytující informace k vyobrazeným specifickým úsekům.
T.
 

Designový šperk

  Genoklenot jsem dostala jako dárek k narozeninám od své dcery. Velmi mile mne překvapil jeho design. Přívěšek - jemná kombinace nanesených křišťálů Swarovski v podobě jedinečného a nenásilného zakomponování genetického kódu nositele v mém případě mé dcery, na tenké kovové destičce a elegantní řetízek. Domnívám se, že tento šperk může směle konkurovat výrobkům drahých šperkařských firem. Hodí se jak k dennímu nošení, tak k večerním šatům. Mohu ho doporučit i těm nejnáročnějším "nositelkám".  
A.Z.
 

Velkolepé dílo

Možnost ztvárnit DNA člověka na plátně je výborný nápad, umožňuje to každému člověku spoluvytvářet, respektive dotvářet navrhovaný prostor sám sebou. Jde v podstatě o portrét člověka, který je naprosto pravdivý. Je překrásné, jak každý sám za sebe může vydat tak harmonický obraz. Zároveň mi připadá úžasná možnost do jednoho obrazu přenést partnery či rodiny. Je povznášející, že každý z nás si může nechat "namalovat" velkolepé dílo, vytvořit ho sebou samým.
Tomáš B., architekt, Praha
 

Rodinný šperk

Dobrý den, s Genoklenotem jsem velice spokojená a považuji ho za rodinný šperk. Přijde mi výborná myšlenka nechat zakódovat DNA profil do šperku, nebo portrétu. Přeji Vám i celému týmu Genomacu úspěšný rok.
Naďa H., Mutěnice
 

Originalita šperku

S genoklenotem jsem byl velice spokojen a i manželce přišel velmi zajímavý, kladně hodnotím originalitu šperku, rychlost zpracování. Určitě mohu jen doporučit jak šperk, tak i přístup celé společnosti! Děkuji Vám.
Petr Š., Havířov