G-miniprint

G-miniprint je uměleckým dílem, které G-miniprint Akrylspojuje jedinečnost Vašeho genetického kódu elegantní nadčasový design. Jedná se o zcela unikátní grafické zobrazení genetického profilu velikosti fotografie, které se stane ozdobou každého stolu, poličky či pracovny. 

Pokud se rádi obklopujete mimořádnými předměty, pak je G-miniprint určen práve pro Vás. Při jeho výrobě vycházíme z analýzy Vaší DNA. Každá DNA obsahuje několik oblastí jedinečných pro konkrétního člověka, stejně jako například otisk prstu. Na základě speciálního kódovacího klíče vyvinutého v naší laboratoři tyto jedinečné oblasti (tzv. genetické markery) převedeme do podoby Vašeho G-miniprintu. 


G-miniprint Akryl dárekKe každému G-miniprintu od nás navíc obdržíte certifikát s  hodnotami všech markerů a s podrobnějším vysvětlením.

G-miniprint umožňuje zobrazit genetický profil jedné až tří osob. Můžete se tak potěšit pohledem na nevšední fotografii svého partnera, dětí či celé rodiny!

Finální podobu G-miniprintu si určíte sami a my ji zhotovíme přesně podle Vašich představ a přání. Vybírat můžete z následujících šesti  variant: 


Akryl

Akrylové provedení G-miniprintu si zamilujete zejména pro jeho barevnost, která příjemně zpestří Váš interiér. Vybírat můžete ze sedmi barev na černém či bílém pozadí. Výhodou akrylu je jeho odolnost, lehkost a snadná údržba. Akrylový G-miniprint má formát 10 x 15 cm a tloušťku 0,5 cm a působí jako nevšední zarámovaná fotografie. Jeho stabilitu zajišťuje nenápadný malý akrylový stojánek, který je zahrnut v ceně (fotogalerie)

objednat

Akryl masiv

G-miniprint z masivního akrylu má formát 10 x 15 cm a díky tloušťce 2 cm je velmi stabilní a stojí samostatně.  Lze jej také položit a použít například jako zajímavé těžítko na papíry. Fantazii se meze nekladou! Nabízíme výběr ze sedmi barevných variant na černém nebo bílém pozadí (fotogalerie).

objednat

Alubond

Mimořádně tenká (0,2 cm) varianta barevného G-miniprintu na akrylovém základu potaženém vrstvou hliníku ve formátu 10 x 15 cm. Na výběr je opět sedm barevných provedení na černém či bílém pozadí. Díky hliníkovému podkladu navíc všechny barvy získají nevšední lesk a celé dílo působí velmi neobvykle a elegantně. G-miniprint z materiálu Alubond dodáváme s akrylovým stojanem, který je zahrnutý v ceně. Tento produkt doporučujeme klientům, kteří mají rádi originální a opravdu vkusné dárky (fotogalerie)

objednat

 

Sklo

Skleněné varianty G-miniprintu jsou vyráběny technikou laserového gravírování a mají "černobílý" design. Skleněný G-miniprint má rozměr 7,5 x 10 cm a tloušťku 1 cm. Vzhledem k jeho křehkosti je dodáván spolu s obdélníkovým LED stojánkem barvy tmavého dřeva, který mu dodává stabilitu. 7 LED diod rozzáří sklo příjemným teplým světlem a ještě více podtrhne jeho eleganci. Stojánek je opatřen adaptérem do elektrické sítě a je zahrnut v ceně (fotogalerie)

poptat: thalkova@genomac.cz

Sklo masiv

Tento G-miniprint je laserově gravírován do masivního skleněného bloku o rozměrech 8,5 x 13,5 cm a tloušťce 4,5 cm. Je velmi stabilní a působí mimořádným uměleckým dojmem. Zamilují si ho i ti nejnáročnější zákazníci (fotogalerie).

poptat: thalkova@genomac.cz

Sklo masiv + LED stojan

G-miniprint ze skleněného masivu můžete prosvítit pomocí obdélníkového LED stojanu černé barvy, který je opatřen pěti diodami ve dvou řadách. Je napájen z elektrické sítě pomocí přiloženého adaptéru. Díky tomuto stojanu proměníte Váš G-miniprint v originální lampičku, která se stane jedinečnou ozdobou Vašeho interiéru (fotogalerie).

poptatthalkova@genomac.cz

 

Jste již naším zákazníkem?

Pak pro Vás platí CENA 1. G-miniprint Vám vyrobíme dle předlohy Vašich genetických dat, které jsme Vám již dříve vypracovali v rámci testu Y-Genograf, Genoklenot, Genoportrét nebo Genoskop Junior/Linie/Komplet. V objednávce pak vyberte variantu BEZ ANALÝZY a do poznámky na konci uveďte číslo Vašeho Genograf/Genoklenot/Genoportrét certifikátu nebo Genoskop protokolu.

Jste nový zákazník?

Pokud u nádoposud genetická data nemáte, G-miniprint můžete mít buď jako součást objednávky jednoho z výše uvedených testů za zvýhodněnou cenu (CENA 2), nebo jako samostatný produkt na základě analýzy klasického genetického profilu jako se například provádí při testu otcovství (varianta S ANALÝZOU, CENA 3).


MATERIÁL

ROZMĚR

Výška x šířka x tloušťka

CENA 1

Pro zákazníky s uchovanými daty

CENA 2*

 

CENA 3**

 

Akryl

10 x 15 x 0,5 cm

1190,-

1190 + další test se slevou 20%

1190 + analýza genetického profilu

Akryl masiv

10 x 15 x 2 cm

2490,-

2490 + další test se slevou 20%

2490 + analýza genetického profilu

Alubond

10 x 15 x 0,2 cm

1890,-

1890 + další test se slevou 20%

1890 + analýza genetického profilu

Sklo

7,5 x 10 x 1 cm

2190,-

2190 + další test se slevou 20%

2190 + analýza genetického profilu

Sklo masiv

8,5 x 13,5 x 4,5 cm

2490,-

2490 + další test se slevou 20%

2490 + analýza genetického profilu

Sklo masiv + LED stojan

8,5 x 13,5 x 4,5 cm

2790,-

2790 + další test se slevou 20%

2790 + analýza genetického profilu

*CENA 2: Pro zákazníky, kteří objednají G-miniprint spolu s testem Genograf, Genoskop Junior/Linie/Komplet, Genoklenot nebo Genoportrét. 

**CENA 3: Pro zákazníky, kteří objednají G-miniprint a nemají dosud analýzu genetického profilu. Analýza genetického profilu pro 1 osobu: 2200 kč, pro 2 osoby 3800 kč, pro 3 osoby 4800 kč.