G-miniprint

G-miniprint - Alubond


G-miniprint je uměleckým dílem, které spojuje jedinečnost Vašeho genetického kódu elegantní nadčasový design. Jedná se o zcela unikátní grafické zobrazení genetického profilu velikosti fotografie, které se stane ozdobou každého stolu, poličky či pracovny. 

Pokud se rádi obklopujete mimořádnými předměty, G-miniprint je pro Vás tou správnou volbou. Při jeho výrobě vycházíme z analýzy Vaší DNA. Každá DNA obsahuje několik oblastí jedinečných pro konkrétního člověka, stejně jako například otisk prstu. Na základě speciálního kódovacího klíče vyvinutého v naší laboratoři tyto jedinečné oblasti (tzv. markery) převedeme do podoby Vašeho G-miniprintu. 

 

G-miniprint - Sklo masiv

Ke každému G-miniprintu od nás navíc obdržíte certifikát s  hodnotami všech markerů a s podrobnějším vysvětlením.

G-miniprint umožňuje zobrazit genetický profil jedné až tří osob. Můžete se tak potěšit pohledem na nevšední fotografii svého partnera, dětí či celé rodiny!

Finální podobu G-miniprintu si určíte sami a my ji zhotovíme přesně podle Vašich představ a přání. Vybírat můžete z následujících šesti  variant: 
Akryl

Akrylové provedení G-miniprintu si zamilujete zejména pro jeho barevnost, která příjemně zpestří Váš interiér. Vybírat můžete ze sedmi barev na černém či bílém pozadí. Výhodou akrylu je jeho odolnost, lehkost a snadná údržba. Akrylový G-miniprint má formát 10 x 15 cm a tloušťku 0,5 cm a působí jako nevšední zarámovaná fotografie. Jeho stabilitu zajišťuje nenápadný malý akrylový stojánek, který je zahrnut v ceně (fotogalerie)

objednat

Akryl masiv

G-miniprint z masivního akrylu má formát 10 x 15 cm a díky tloušťce 2 cm je velmi stabilní a stojí samostatně.  Lze jej také položit a použít například jako zajímavé těžítko na papíry. Fantazii se meze nekladou! Nabízíme výběr ze sedmi barevných variant na černém nebo bílém pozadí (fotogalerie).

objednat

Alubond

Mimořádně tenká (0,2 cm) varianta barevného G-miniprintu na akrylovém základu potaženém vrstvou hliníku ve formátu 10 x 15 cm. Na výběr je opět sedm barevných provedení na černém či bílém pozadí. Díky hliníkovému podkladu navíc všechny barvy získají nevšední lesk a celé dílo působí velmi neobvykle a elegantně. G-miniprint z materiálu Alubond dodáváme s akrylovým stojanem, který je zahrnutý v ceně. Tento produkt doporučujeme klientům, kteří mají rádi originální a opravdu vkusné dárky (fotogalerie)

objednat