Genoportrét - obraz z Vaší DNA

Jste milovníkem nevšedního moderního umění? Rádi se obklopujete neobyčejnými věcmi? Chtěli byste po sobě zanechat odkaz pro další generace? Nebo jen přemýšlíte, jakým vkusným designovým kouskem obohatit Váš interiér? Pak je právě pro Vás určen Genoportrét.

Genoportrét DUO Ruby

V čem je Genoportrét výjimečný?

Genoportrét je jediný osobní či rodinný portrét, který zobrazuje genetickou jedinečnost, namísto tradičních postav nebo tváří. Jak je to možné? Každý Genoportrét totiž vyrábíme podle genetické informace obsažené v DNA. Stejně tak, jako na světě neexistují dva identičtí lidé nebo dva identické otisky prstu, neexistují ani dvě zcela stejné DNA (kromě DNA jednovaječných dvojčat). Každá DNA obsahuje několik velmi variabilních míst, která jsou unikátní pro každého člověka. Tyto tzv. genetické markery umíme z DNA přečíst a převést je do podoby Vašeho Genoportrétu. 

Proč byste měli Genoportrét vlastnit?

Genoportrét není jen vkusné, moderní, umělecké dílo. Je to především obraz s mimořádnou vnitřní hodnotou. Vždyť Genoportrét má v sobě navždy zakódovanou Vaši genetickou podstatu! Pokud tedy chcete originálním způsobem zvěčnit vlastní jedinečnost, nebo rodinné spojení, je pro Vás Genoportrét tou správnou volbou. Koupí Genoportrétu navíc získáte cenné dědictví, které tu po Vás zůstane po další a další generace.

Jak se v Genoportrétu vyznáte? 

Snadno. Ke Genoportrétu od nás dostanete certifikát s krátkým povídáním, hodnotami Vašich markerů a s nákresem jejich umístění v Genoportrétu. Certifikát Vám tedy o Vašem Genoportrétu poskytne všechny potřebné informace.

Jaké jsou varianty velikostí, materiálů a barev?

Genoportréty nabízíme ve velikostech S (odpovídá zhruba formátu A4) až XXXL (1500 x 1000 mm). Obrazy jsou tištěny na nejkvalitnější materiály - fotoplátno, alu-dibond (hliníková deska) nebo akryl. Akrylové varianty Genoportrétu od velikosti XL dodáváme zpevněné hliníkovou deskou vsazenou mezi dvě akrylové vrstvy (varianta akryl-alu-dibond), čímž se zvyšuje jejich odolnost. Vybírat můžete ze sedmi základních barevných variant na černém či bílém pozadí, náročnější zákazníci si však mohou zvolit i vlastní barevné kombinace. Váš Genoportrét tak lehce sladíte s jakýmkoliv interiérem.

Kolik osob může být v Genoportrétu vyobrazeno?

Záleží jen na Vás, zda do obrazu budete chtít zakódovat genetickou informaci Vašeho partnera, dětí, či celé rodiny. Genoportrét nabízíme ve variantě SINGLE (s vyobrazením jedné osoby), DUO (zachycuje genetické profily dvou osob) nebo FAMILY (s genetickými profily tří osob). Každé osobě v Genoportrétu přísluší vlastní barva, další barva pak připadá na společné znaky. Lehce tak rozpoznáte, nakolik jsou si vyobrazené osoby geneticky podobné.

Máte další otázky?

Rádi Vám je zodpovíme na e-mailu: thalkova@genomac.cz