Genoportrét - obraz z Vaší DNA

Jako jediní na českém trhu Vám nabízíme vybavit si domov vlastním uměleckým dílem zobrazujícím jedinečné úseky Vaší DNA  - obraz Genoportrét.

Genoportrét DUO Ruby

Genoportrét je zobrazení Vaší DNA do barevných geometrických struktur, které působí přehledně, hladce a zdánlivě jednoduše. Naprosto unikátní však je, že autorem je sám člověk, a to rovnou ze dvou hledisek - zákazník si sám určuje celkový vzhled obrazu od barvy a velikosti plátna až po počet vyobrazených osob. Zároveň je však sám hlavní postavou, protože nechává zobrazovat vlastní genetickou identitu. Genoportrét je tedy ideální volbou pro ty, kteří chtějí ukázat vlastní jedinečnost a rodinné spojení.

Obrazy jsou tištěny na nejkvalitnější materiály - fotoplátno, akryl nebo alu-dibond (akryl zpevněný horní hliníkovou vrstvou). Vybírat můžete ze sedmi základních barevných variant na černém či bílém pozadí, náročnější zákazníci si však mohou zvolit i vlastní barevné kombinace. Váš Genoportrét tak lehce sladíte s jakýmkoliv interiérem.

Genoportrét nabízíme ve variantě SINGLE (s vyobrazením jedné osoby), DUO (zachycuje genetické profily dvou osob) nebo FAMILY (s genetickými profily tří osob). Každé osobě v Genoportrétu přísluší vlastní barva, další barva pak připadá na společné znaky. Lehce tak rozpoznáte, nakolik jsou si vyobrazené osoby geneticky podobné.


Vyzkoušejte si tvorbu Genoportrétu